cılgın model

Kucukken annem bana bunda kurt var yeriinde duramıyor derdi . .simdi buna doktorlar hıperaktif diyorlar . .gercekten duz duvara bile tırmanabilecek bir kızdım ve sokakta erkekler ile oynar kızlarla arkadaşlık kuramazdım .. erkeklerin dünyasına o yaste girmeye başlamışım demek ki bebeğim ..

Tabi huy çıkar can çıkmaz misali hala yerimde duramıyorum .. sakin sessiz stabil bir hayat bana gore canım ..yatakta bile altında yatıp sadece aklı parada olan kadılardan olamıyorum .. hem aldığımı hak edecek hem de vediğim kadar zevk alıcam aşağısı beni kurtarmıyor bir tanem.. ssbaha sporu kadar sabak yapılan seks de beni getiriyor ve ozellikle ilk olduğunda sabahı tercih ediyorum . .dinlenmiş ,sıcak ve arzulu bir kadın oluyorum bir anda..

Kullandığım tek numaram nu ve değiştirmeyi de düşünmüyorum . .artık benle tamamen ozdeslesmişve yıllardır bana ait .. bu numaraı senin de kaydetmeni ve bana ihityacın olduğu anda her neresi olursa olsun beni çağırmanı istiyorum .. seks yapmak zorunda değiliz bazen insan sohbet edecek birine de ihtiyaç duyabiliyor canım.. bazıları bızım icin hayat kadını tabiri kullanıyor ve cok da haklılar bebeğim.. bu hayatta beniöm kadr tecrübesi olan bir erkek bile yoktur değil kadınn . .hem tanıdığı erkek sayısı hem de yaşadığı hayat olarak .. bu tecrübe , birikim  ve bedenimden doyasıya faydalanabilir ve hem senihem de beni doyurabiliriz canım ..

Ne yapmak gerektiğini cok iyi biliyorsun canım.. ara ve cılgın saatlerde yaşasayacığımız tutkulu ve ateşli sevişmemiz başlasın..yangın sönmeden gell bebeğim ..

Yorum yapın