Seks Yakışıklı Enişteme Yandım

Yakışıklı Enişteme Yandım Resmen Ablam Çok Şanslı Ya Ne Derseniz Deyin Ama Ben Eniştemin Hastası. Merhabalar canlarım ya ben Songül yaşım 18 kendimi bildim bileli egolu ve süslü bir bayanım. Aslında size anlatacaklarıma çok şaşıracaksınız belki de benimle birlikte hayretler içerisinde kalacaksınız. Şimdi esas olan fantezi seks dünyamı sizlerle paylaşarak daha kararlı olduğumu anlayacaksınız. Seks Hikayeleri

 

Enişteme Hayranım

Benim bir tane benden 4 yaş büyük ablam var. Ablamı 2 yıl önce istemeye gelen enişteme daha geldiği ilk gece benim olmalı diye iç geçirmeye başlamıştım. Aslına bakarsanız gerçekten fiziği güzel kaslı çekici ve birlikte güzel vakitler geçireceğimize inandığım o an her şey başladığını düşünüyorum. Ben resmen o an ilk görüşte aşka inanmayan benliğim ile birlikte ilk kez birine deliler gibi aşık olduğumu anladım. Fakat eniştem olacak kişi ablamı istemeye geldikleri için onunla evlendi şuanda da evliler zaten ama bendeki olaylar bitmekseks  bilmiyor az sonra anlatacaklarıma şaşıracaksınız. Eniştemle ablam evlendiklerinde ben üniversite birinci hazırlık sınıfına gidiyordum. Ben her fırsatı eniştemle geçirebilmek için kendi lehime çevirirdim.

Eniştemsiz Yapamıyorum

Örnek verecek olursam sınav dönemlerimde yada ödevlerimde evde çok telaşe oluyor diye hep ablamlara kaçardım. Bahanem hazırdı nede olsa çünkü ben eniştemsiz yapamıyordum. Bundan tabi ki kimsenin haberi yoktu ve ben pilatonik aşkımla aynı evde kalmaktan bile haz alan bir bayanım. Daha derine inecek olursam eğer ablamlarda kaldığım oda onların yatak odası ile yan yana olduğu için her gece sikiştiklerini resmen duyardım. Ablamın inlemeleri kulaklarımda keşke ablamın yerinde ben olsaydım diye moral bozukluğu olurdu. Enişteme iş yerinde yardımcı olan ablam bir süre sonra hamile kaldı ve hamile kalınca iş yerine gidemez oldu. Bunu fırsata çevirmem gerektiğini düşünen ben hemen ben yardımcı olmak isterim ablamın hamileliği bitene kadar yada başka birini bulana kadar enişte dedim oda kabul etti. Hamilelik dönemi boyunca ailem ablamın yanında kalmam için beni ablamlara göndermişlerdi tabi bu da benim işime geldi ve çok mutlu olmuştum. Fakat yolunda gitmeyen birşeyler vardı sanki artık ablamın odasından geceleri sikiş sesleri yerine kavga sesleri gelmeye başlamıştı aslına bakarsanız bu beni üzdü ama bir o kadar da sevindirdi. Anlamsız bir şekilde farklı duygular içerisine girmiş bulunuyorum. seks Ablam hamilelik dönemi hassas olduğu için enişteme istediğini vermiyordu ama eniştem benden istemiş olsaydı seks kesinlikle verirdim.

 

Sonunda İstediğim Seks Ulaştım

Eniştemle iş  yerinde falsolar vererek kendimi göstermeye çalışıyor ve bakımlı olduğum için dikkat çekici bir güzelliğim olduğunu fark etmesini sağlamaya çalışıyordum. Fakat eniştem ya beni anlıyordu yada anlamamazlıktan gelip gülüp geçiyordu. Bilemedim neden öyle yapıyordu yani ne olursa olsun eniştemi bir şekilde elde etmem gerekiyordu. Aslında ablamın hamilieliği ve hamilelik boyunca eniştemle ilişkiye girmemesi hatta eniştemin bulunduğu pozisyonda çok kolay kadın tavlayarak beraber olabileceğini düşünmemek aptallık olurdu derken birgün beni eve erken yolladı benim işim var diyerek kendisi iş yerinde kaldı. Bende bu durumda bir gariplik var diyerek karşı tarafta bulunan bir internet cafeye geçtim beklemeye başladığımda herkes durulduğunda bir şey unutmuş bahanesiyle iş yerine seks gidecektim. Neyse ki iş yerine gittiğim de anahtarla kapıyı açtım sessizce içeriden değişik sesler gelse de ben rahatsız etmedim. Aksine kameralardan izlemeyi tercih ettim. Eniştem masaya kadını yatırmış iliklerine kadar yalıyor emiyor ve sert bir şekilde sikmeye devam ediyordu. Orada onları izlerken kısa bir süre kendimden geçtiğimi fark ettim. Sonrasında telefonumla görüntüleri video halinde kayıt aldım ve oradan çıktım eve gittim. O gece kayıda aldığım görüntüleri defalarca izleyerek orgazm olduğumu hissederek birçok kez boşaldım.

Onun bunlardan haberi yoktu ama benim her şeyden haberim vardı. Ablam aslında bunu hak etmişti eniştem sekse düşkündü belli ki o nedenle eniştemi yolsuz bıraktığı için eniştem de kendini başka kollarda bulmayı tercih etmiş oldu. Ertesi gün olduğunda iş yerine gittim baktım ki görüntüler var mı eniştem olacak salak aşkım benim görüntüleri sildiğini sanarken farklı yere atmış sonrasına bende baktım inceledim daha önce den de videolar olduğunu gördüğümde acaba dedim ama o görüntüler de usule haykırı bir şey olmadığını anladım. seks Enişteme iş yerinde artık daha da çok istekli bir şekilde yaklaşıyorum. En sonunda dayanamadım enişteme ondan hoşlandığımı başkalarını nasıl siktiğini bildiğimi gördüğümü benimle olmazsa beni de sikmezsen seni ablama söylerim dedim. Eniştem bir an için korktu etti ama benim de baktı ki istekli olduğumu anlayınca aramızda kalacak ama dedi. Bende zaten dünden razı birisi olarak hemen kabul ettim. Tek isteğim vardı benle olduktan sonra başkalarıyla olmayacaksın dedim ki dediğim gibi de oldu. Çünkü enişteme artık kadınlık ben yapıyorum henüz anal yapmasak da oral sekste fena olmadığımı söylüyor ve beni ormanlık alana götürüp benimle doya doya şikişti .

Seks Hikayeleri

Yorum yapın